Jak się zdrowo odchudzać?

Drakońska dieta odchudzająca pozwoli Ci zrzucić 10 kg w tydzień? Obietnica ta jest tyleż kusząca, co złudna. Stosując bowiem radykalną dietę osoba odchudzająca się naraża się na dwa niebezpieczeństwa. More »

Jak w prosty sposób zadbać o zdrowie?

Ile należy ćwiczyć, aby cieszyć się dobrym zdrowiem? Wcale nie tak dużo! Zgodnie z najpopularniejszą wśród fizjologów zasadą 3x30x130 powinniśmy ćwiczyć minimum 3 razy w tygodniu po 30 minut z tętnem wynoszącym 130 uderzeń na minutę. More »

 

Zwalczając cellulitis – endermologia

W ostatnim czasie bardzo popularne jest odchudzanie się i stosowanie różnego rodzaju diet, które pomagają zgubić zbędne kilogramy. Niestety nawet jak już schudniemy to nasz skóra nie jest już taka sprężysta i nie wygląda idealnie. Na tego typu problemy salony kosmetyczne oferują różnego rodzaju zabiegi w tym endermologię.

Endermologia to zabieg, który wykonuje się w celu zniwelowania cellulitu i rozstępów ale również dla relaksu i wygładzenia skóry.  Zabieg ten przynosi naszemu ciału nieocenione korzyści. Dzięki wielokrotnemu oddziaływaniu na tkankę łączną możemy bezpowrotnie pozbyć się pomarańczowej skórki czyli cellulitu. Efektem zabiegu jest ogólne odprężenie i relaks, jędrna i sprężysta skóra oraz zmniejszenie wagi. Ogólnie endermologia normalizuje napięcie mięśni, krążenie krwi oraz przepływ energii w organizmie, dodając mu sił i energii.

Cellulitis także nie należy do najbardziej estetycznych widoków. Dlatego też powinniśmy walczyć z nim wszystkimi dostępnymi sposobami. Nie można ograniczać się do niesprawdzonych metod.

Zabieg endermologii przeciętnie trwa przez około 30 minut i jest wykonywany specjalnym urządzeniem. Aby osoba masowana czuła się komfortowo w salonie kosmetycznym czy też profesjonalnej klinice, zabieg wykonywany jest przez kombinezon nazywany endermower, który chroni skórę przed urazami mechanicznymi i zwiększa efekt dając możliwość wykonywania płynnych manewrów przez masażystę.

Na koniec ważną informacją dla osób które walczą z nadwagą, rozstępami i cellulitem będzie to że dzięki endermologii można zmniejszyć zwój rozmiar o jeden lub więcej numerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>