Jak się zdrowo odchudzać?

Drakońska dieta odchudzająca pozwoli Ci zrzucić 10 kg w tydzień? Obietnica ta jest tyleż kusząca, co złudna. Stosując bowiem radykalną dietę osoba odchudzająca się naraża się na dwa niebezpieczeństwa. More »

Jak w prosty sposób zadbać o zdrowie?

Ile należy ćwiczyć, aby cieszyć się dobrym zdrowiem? Wcale nie tak dużo! Zgodnie z najpopularniejszą wśród fizjologów zasadą 3x30x130 powinniśmy ćwiczyć minimum 3 razy w tygodniu po 30 minut z tętnem wynoszącym 130 uderzeń na minutę. More »

 

Znajdź chwilę czasu na zabieg kosmetyczny

masaz

Każda kobieta lubi dbać o swoją urodę. Powinnyśmy jednak dbać o to, by nie stała się ona priorytetem w naszym życiu. Ważne, by kobieta była zadbana. Niestety nie każda z nas ma zawsze czas na różne domowe zabiegi kosmetyczne. Czasem jednak warto znaleźć chwilę dla siebie i poświęcić ją na zadbanie o swoje ciało, urodę i zarazem samopoczucie, gdyż nic tak nie poprawia humoru, jak odprężające zabiegi kosmetyczne. Gdy nie możemy pozwolić sobie na regularne wizyty u kosmetyczki czy relaks w spa, warto spróbować w domu któregoś wieczoru zorganizować sobie mały salon kosmetyczny. Możemy zaprosić też swoje przyjaciółki, by było nam raźniej i wspólnie urządzić dla siebie różne zabiegi kosmetyczne, takie jak maseczki, manicure czy pedicure. My poczujemy się zrelaksowane, nasze ciało upiększone i odprężone, a przy okazji będziemy mieć czas na plotki z naszymi przyjaciółkami. Jednak na domowe spa w pojedynkę też może być wspaniałe. Wtedy możemy zadbać jeszcze o relaksującą kąpiel. Od czasu do czasu każda kobieta powinna pozwolić sobie na taką odrobinę luksusu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>