Jak się zdrowo odchudzać?

Drakońska dieta odchudzająca pozwoli Ci zrzucić 10 kg w tydzień? Obietnica ta jest tyleż kusząca, co złudna. Stosując bowiem radykalną dietę osoba odchudzająca się naraża się na dwa niebezpieczeństwa. More »

Jak w prosty sposób zadbać o zdrowie?

Ile należy ćwiczyć, aby cieszyć się dobrym zdrowiem? Wcale nie tak dużo! Zgodnie z najpopularniejszą wśród fizjologów zasadą 3x30x130 powinniśmy ćwiczyć minimum 3 razy w tygodniu po 30 minut z tętnem wynoszącym 130 uderzeń na minutę. More »

 

Thermage – sposób na młody wyglad

thermage
Thermage jest zabiegiem, który sprawia, że skóra staje się bardziej napięta i sprężysta, i co jest istotne dla wielu osób, bez użycia skalpela.Wykorzystywane tu urządzenie ThermaCool wytwarza fale radiowe, dzięki czemu ogrzane zostają głębokie partie skóry. Ciepła temperatura sprawia, że włókna kolagenowe ujędrniają się.

Thermage – dla kogo?
Zabieg Therage polecany jest kobietom w wieku 35-60 lat, a więc dla osób mających zmarszczki i bruzdy drobne i głębsze, które nie czują się z nimi komfortowo, a których skóra nie jest zniszczona działaniem promieni słonecznych. Co ważne, zabieg Thermage nie wymaga interwencji skalpela, co sprawia, że cieszy się dużym zainteresowaniem wielu kobiet.

Thermage – efekt zabiegu
Badania kliniczne potwierdzają, że zabieg napina skórę, wygładza zmarszczki, poprawia owal policzków, działa na zasadzie liftingu.
To, jak długo kobieta będzie cieszyła się młodym wyglądem zależne jest od kondycji skóry, wieku oraz stylu życia. Utrzymuje się co najmniej 3 lata.

Thermage – zabieg
Zabieg Thermage trwa około 2 godzin i po jego wykonaniu można powrócić do normalnych zajęć sprzed zabiegu. Ewentualnie występujące po zabiegu obrzęki czy zaczerwienienia znikają w ciągu kilku godzin. Efekt poddania się zabiegowi jest widoczny od razu, nie też żadnych przeciwwskazań co do nakładania makijażu.

Zabieg na całą twarz kosztuje około 7000 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>