Jak się zdrowo odchudzać?

Drakońska dieta odchudzająca pozwoli Ci zrzucić 10 kg w tydzień? Obietnica ta jest tyleż kusząca, co złudna. Stosując bowiem radykalną dietę osoba odchudzająca się naraża się na dwa niebezpieczeństwa. More »

Jak w prosty sposób zadbać o zdrowie?

Ile należy ćwiczyć, aby cieszyć się dobrym zdrowiem? Wcale nie tak dużo! Zgodnie z najpopularniejszą wśród fizjologów zasadą 3x30x130 powinniśmy ćwiczyć minimum 3 razy w tygodniu po 30 minut z tętnem wynoszącym 130 uderzeń na minutę. More »

 

Skuteczne oczyszczanie twarzy

oczyszczanie_twarzy

Jest wiele sposobów na skuteczne oczyszczanie twarzy. Najlepszym wyjściem jest oczywiście używanie letniej wody, ale poza tym należy również używać odpowiednich środków myjących, które są przeznaczone do naszego typu cery. Dzięki temu twarz zostanie dogłębnie oczyszczona ze wszystkich resztek makijażu i innych zanieczyszczeń.

Oczyszczona twarz jest znacznie mniej podatna na powstawanie wyprysków i można cieszyć się gładką skórą, która jest odpowiednio pielęgnowana. Oczyszczanie twarzy nie ogranicza się jednak tylko do jej mycia. Poza tym należy również zainwestować w odpowiednie środki do zmywania makijażu, na przykład tego z okolic oczu. Przyda się delikatne mleczko, które dokładnie usunie resztki tuszu, cieni do powiek i mascary. Dokładnie oczyszczone powieki i rzęsy sprawią, że oczy będą mogły odpocząć. Nie wolno chodzić spać z niezmytym makijażem i o tym powie nam każdy specjalista zajmujący się urodą i zdrowiem, jeśli chcemy dbać o siebie, należy zawsze pamiętać o tym, jak ważne jest oczyszczanie twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>