Jak się zdrowo odchudzać?

Drakońska dieta odchudzająca pozwoli Ci zrzucić 10 kg w tydzień? Obietnica ta jest tyleż kusząca, co złudna. Stosując bowiem radykalną dietę osoba odchudzająca się naraża się na dwa niebezpieczeństwa. More »

Jak w prosty sposób zadbać o zdrowie?

Ile należy ćwiczyć, aby cieszyć się dobrym zdrowiem? Wcale nie tak dużo! Zgodnie z najpopularniejszą wśród fizjologów zasadą 3x30x130 powinniśmy ćwiczyć minimum 3 razy w tygodniu po 30 minut z tętnem wynoszącym 130 uderzeń na minutę. More »

 

Rzęsy – jak powinny wyglądać?

rzesy

Rzęsy – jak powinny wyglądać?

Nie każda kobieta jest zadowolona z wyglądu swoich rzęs. Często zdarza się tak, że są one rzadkie, cieniutkie, nie można ich pomalować mascarą. Panie załamują ręce ponieważ marzą im się piękne rzęsy jak u bohaterek telewizyjnych reklam, ale nie mogą nic poradzić na to, że ich rzęsy są takie słabe.

Wiele pań odwiedza renomowany salon kosmetyczny i tam oddaje się w ręce specjalistów z różnych dziedzin z zakresu pielęgnacji. Można tam zdecydować się na ciekawe i skuteczne zabiegi, które przywrócą rzęsom naturalne piękno i sprawią, że będą się pięknie prezentowały. Wiele kobiet w salonach kosmetycznych decyduje się również na depilację brwi. Wyrywanie ich w domu pęsetką jest oczywiście możliwe, ale również często bolesne. W salonie fachowo zajmą się brwiami i wydepilują je bez bólu i zaczerwienień, z jakimi możemy mieć do czynienia, gdy zdecydujemy się na samodzielnie wyrywanie włosków. Salon kosmetyczny jest miejscem, gdzie wykwalifikowani specjaliści zajmą się nami w bardzo uprzejmy sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>