Jak się zdrowo odchudzać?

Drakońska dieta odchudzająca pozwoli Ci zrzucić 10 kg w tydzień? Obietnica ta jest tyleż kusząca, co złudna. Stosując bowiem radykalną dietę osoba odchudzająca się naraża się na dwa niebezpieczeństwa. More »

Jak w prosty sposób zadbać o zdrowie?

Ile należy ćwiczyć, aby cieszyć się dobrym zdrowiem? Wcale nie tak dużo! Zgodnie z najpopularniejszą wśród fizjologów zasadą 3x30x130 powinniśmy ćwiczyć minimum 3 razy w tygodniu po 30 minut z tętnem wynoszącym 130 uderzeń na minutę. More »

 

Pomarańczowa rozkosz dla skóry i ciała

skorka-pomaranczowa

Chyba  każda kobieta zna i doświadczyła problemu cellulitu na swojej skórze. Problem ten dotyczy szczupłych, jak i bardziej puszystych kobiet, a dodatkowo pojawia się on  często już u  dziewcząt w wieku dojrzewania. Nieestetycznie zmarszczona skóra i tworzące się z niej fałdeczki tłuszczu często powodują, że wiele kobiet odmawia sobie wyjścia na basen czy wakacji nad morzem. Nie musi jednak tak być, gdyż jest na tak zwaną pomarańczową skórkę łatwe rozwiązanie. Mowa tu o zabiegach kosmetycznych nastawionych na jej likwidację. Jeden z takich zabiegów o nazwie „pomarańczka” proponuje gabinet kosmetyki i masażu.

Jest to bardzo intensywny zabieg polegający na wewnętrznym zmniejszeniu i obkurczeniu komórek tłuszczowych dzięki czemu automatycznie zmniejszy się spektrum powstawiania niechcianej pomarańczowej skórki. Oprócz obkurczania komórek tłuszczowych zabieg ten dodatkowo wspomaga drenaż limfatyczny w skórze i intensywnie poprawia ukrwienie. Dzięki czemu skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona, a co za tym idzie po takim zabiegu antycellulitowym istotnie przyspiesza przemiana materii w tkankach. Ponadto skóra po takiej kuracji nabiera znacząco zdrowszego kolorytu i jest widocznie bardziej napięta.

Przy regularnym stosowaniu takiego zabiegu cała skóra przez cały czas pozostaje widocznie wygładzona i znacznie bardziej napięta. Niechciana skórka pomarańczowa zostaje widocznie zredukowana , a skóra w tym miejscu ma ładny koloryt i jest widocznie odżywiona. Zabieg ten polecany jest na całe ciało jeżeli zaistnieje taka potrzeba,  jak równie na poszczególne jego partie takie jak pośladki i brzuch na których pomarańczowa skórka odkłada się najczęściej, co jest wynikiem braku ruchu i często złej diety. Dodatkowo można zastosować zabiegi na same nogi, ręce i biust.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>