Jak się zdrowo odchudzać?

Drakońska dieta odchudzająca pozwoli Ci zrzucić 10 kg w tydzień? Obietnica ta jest tyleż kusząca, co złudna. Stosując bowiem radykalną dietę osoba odchudzająca się naraża się na dwa niebezpieczeństwa. More »

Jak w prosty sposób zadbać o zdrowie?

Ile należy ćwiczyć, aby cieszyć się dobrym zdrowiem? Wcale nie tak dużo! Zgodnie z najpopularniejszą wśród fizjologów zasadą 3x30x130 powinniśmy ćwiczyć minimum 3 razy w tygodniu po 30 minut z tętnem wynoszącym 130 uderzeń na minutę. More »

 

Kryzys w związku

Kryzys w związku, wypalona namiętność, nuda w sypialni to problem coraz większej ilości par. Czy można temu jakoś zaradzić? Nie ma się co oszukiwać – nie zawsze. Jeżeli dwoje ludzi przestało się kochać żadne rady specjalistów nie będą w stanie tego zmienić. Jeżeli jednak para tęskni po prostu za dawną świeżością, dawnymi emocjami niejednokrotnie wystarczy odrobina dobrej woli i szczypta pomysłowości.

Na podniesienie temperatury w sypialni seksuolodzy radę mają prostą – bądź inicjatorką, nie tylko uczestniczką, dawaj, nie tylko bierz i, wreszcie – zaszalej, wprowadź coś nowego, bądź pomysłowa, oryginalna, uwodzicielska. Sposobów na sypialnianą kreatywność też można znaleźć kilka. Niektórzy proponują triki rodem z Kamasutry. Fakt, niektóre z nich niewątpliwie są godne uwagi i warte wprowadzenia do wieczornego menu. Jeżeli jednak nie jesteś do końca otwarta na taką formę eksperymentowania a zapamiętanie pozycji „taczek” czy „skaczącej żaby” nastręcza ci trudności możesz zastosować inny i wcale nie mniej skuteczny trik – sypialniane przebieranki.

Przebieranki to oczywiście tylko jedna z podpowiedzi. Myślę, że równie skuteczne będą klasyczne erotyczne fatałaszki, np. dwuczęściowy purpurowy komplet złożony ze stanika bez miseczek i stringów z pęknięciem z przodu.
stroj_na_noc_poslubna

koszula_na_noc_poslubna

koszulka_na_noc_poslubna

co_wybrac_na_noc_poslubna

stroj_na_noc_poslubna2

Drogie panie, nie bójcie się sypialnianych eksperymentów. Dzięki nim znów poczujecie się młode, seksowne, pożądane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>