Jak się zdrowo odchudzać?

Drakońska dieta odchudzająca pozwoli Ci zrzucić 10 kg w tydzień? Obietnica ta jest tyleż kusząca, co złudna. Stosując bowiem radykalną dietę osoba odchudzająca się naraża się na dwa niebezpieczeństwa. More »

Jak w prosty sposób zadbać o zdrowie?

Ile należy ćwiczyć, aby cieszyć się dobrym zdrowiem? Wcale nie tak dużo! Zgodnie z najpopularniejszą wśród fizjologów zasadą 3x30x130 powinniśmy ćwiczyć minimum 3 razy w tygodniu po 30 minut z tętnem wynoszącym 130 uderzeń na minutę. More »

 

Kosmetyki i suplementy

suplementy

Dbając o swoje ciało, na co dzień stykamy się z kosmetykami i najbardziej różnorodnymi preparatami. Począwszy od kremów, po maseczki, balsamy, peelingi i wiele innych. Warto zdawać sobie sprawę z tego, jakiego rodzaju jest nasza skóra i czego tak naprawdę potrzebuje. Każdemu zależy na jak najbardziej atrakcyjnym wyglądzie. Nasze ciało potrafi być naszym wabikiem. Zmysłowe, piękne i pociągające, potrafi rozbudzić największe pragnienia i sprawić, że w jednej chwili możemy się dla kogoś stać całym światem. Dlatego warto o swoje ciało dbać. Jest ono po prostu niebywale pomocnym narzędziem w zdobywaniu celu. Wartościowe jest także to, że każdy może zostać odpowiednio obsłużony, jeśli zdecyduje się na zabiegi w salonach kosmetycznych. Najbardziej popularne jest jednak to, że można doskonale wpłynąć na swoją skórę stosując najróżniejsze kosmetyki w swoim własnym domowym zaciszu. Nie trzeba nigdzie wyjeżdżać, o nic się starać. Można po prostu zafundować sobie przyjemny i relaksujący wieczór i jednocześnie sprawić, że nasz organizm będzie zaopatrzony w odpowiednia dawkę życiodajnego kolagenu. Jesteśmy niebywale kruchymi istotami i jeśli zaniedbamy wygląd naszego ciała naprawdę wyjątkowo trudno będzie nam powrócić do upragnionego wyglądu. Dlatego nie warto do tego dopuszczać i najlepiej jest po prostu systematycznie o siebie dbać. Ze stosowaniem kosmetyków jest, bowiem tak samo jak z dbaniem o kondycję fizyczną Jeśli zaniechamy treningów naprawdę szybko będziemy pozbawieni rezultatów, które staraliśmy się osiągnąć długimi treningami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>